Adéla Francúzová ve výběru nejvýznamnějších českých právniček

Adéla Francúzová, stávající řídící partnerka pražské KŠD LEGAL, byla redakcí odborného měsíčníku Právní rádce zařazena do exkluzivní společnosti nejvýznamnějších českých právniček. Každoroční, jakési české top 100 inspirativní žen v právu, je uvádí ženské osobností českého práva, které posouvají hranice svých oborů.

Magazín Právní rádce již posedmé zveřejnil svůj výběr inspirativních právniček – advokátek, soudkyň či státních zástupkyň. Stejně jako loňský rok proběhlo vyhlašování ankety pouze digitální formou, nikoliv v rámci tradičního galavečera s účastí (nejen) všech vybraných zástupkyň právnického řemesla.

Za umístěním Adély v tomto prestižním výběru stojí několikaletá úspěšná praxe korporátním a procesním právu a v poslední době pak zejména oblast veřejných zakázek – v této oblasti měla Adéla na starosti řadu komplexních zadání pro významné klienty kanceláře.

Při sestavování výběru platí pravidlo, že z každé advokátní kanceláře je zařazena do žebříčku vždy jen jednu reprezentantku. Pokud by pravidlo neplatilo, jsme přesvědčeni, že by zastoupení KŠD LEGAL mohlo být i početnější a do výběru by byly zařazeny i další kolegyně, které patří mezi vynikající advokátky a poskytují klientům KŠD LEGAL špičkové služby.

Adéle k tomuto ocenění její práce velice gratulujeme a přejeme hodně dalších úspěchů!

Kompletní výběr je k umístěn zde: https://pravniradce.ekonom.cz/c1-67007510-uspesne-pravnicky-hodne-nasledovani

10. 12. 2021