Jan Šťovíček zvolen do Světové rady motorsportu FIA

Další radostná zpráva a úspěch pro představitele KŠD LEGAL přišel krátce před Vánoci z Paříže, kde se konalo Valné shromáždění FIA (Světové automobilové federace). Společník KŠD LEGAL a přední český odborník na sportovní právo Jan Šťovíček, byl zvolen do Světové rady motorsportu!

Úspěšný sportovní právník Jan Šťovíček, který je vedle svého angažmá v KŠD LEGAL zároveň prezidentem Autoklubu České republiky, národní autority v oblasti motoristického sportu, získal na pařížském shromáždění FIA další významnou funkci ve světě motorsportu.

V následujících 4 letech tak bude působit ve 14 členné exkluzivní společnosti předních světových motoristických osobností a zároveň spoluradních.

Význam zvolení Jana do Světové rady motorsportu FIA je o to významnější i vzhledem k tomu, že poprvé v historii bude mít český motorsport svého zástupce současně jak v klíčovém orgánu Světové motocyklové federace (FIM), kde je Jan členem představenstva, tak i ve výše uvedeném nejvyšším orgánu FIA.

Za celý tým KŠD LEGAL Janovi k dalšímu významnému ocenění jeho dlouhodobé práce pro český sport a rozvoje české motoristické sportovní diplomacie velice gratulujeme!

Výsledky volebního shromáždění FIA je možné nalézt zde: https://www.fia.com/news/2021-fia-annual-general-assembly.

17. 12. 2021