O nás

Historie KŠD GROUP se začala psát již v devadesátých letech minulého století, kdy na trhu právních služeb úspěšně působilo pod společným názvem advokátní kancelář Klein Šubrt Došková sdružení renomovaných pražských advokátů, na které tak odkazuje naše firma – „KŠD“. Dne 1. ledna 1999 pak bylo toto sdružení advokátů transformováno na právnickou osobu, která v současnosti působí pod firmou KŠD LEGAL advokátní kancelář s.r.o jako kancelář se zaměřením na poskytování právních služeb ve všech právních oblastech. V roce 2006 do skupiny přibyla slovenská pobočka advokátní kanceláře – KŠD LEGAL advokátská kancelária s.r.o. A v roce 2007 přibyl v zájmu zajištění ještě komplexnějších služeb pro klienty zatím poslední člen KŠD GROUP, a to společnost KŠD ECONOMIC a.s. specializující se na poradenské služby v daňové, účetní i mzdové oblasti, stejně jako ekonomické a podnikové poradenství, která vznikla transformací z podniku společnosti JConsult Economic Service s.r.o. působící na trhu již od roku 1992.

Všichni klienti KŠD LEGAL tak mohou benefitovat z plné šíře služeb poskytovaných již přes dvacet let jednotlivými členy KŠD GROUP, tedy právních služeb české a slovenské advokátní kanceláře KŠD LEGAL i daňově poradenských a dalších služeb ze strany KŠD ECONOMIC, a mají ojedinělou možnost využívat komplexní služby zajišťované sehraným týmem „pod jednou střechou“, což jim nejen šetří náklady i čas, ale zároveň zvyšuje celkovou přidanou hodnotu výsledného řešení.

KŠD LEGAL se aktivně podílí na řadě podpůrných projektů jako například na podpoře sportovních reprezentantů – jako např. olympijských medailistů a mistrů světa veslaře Ondřeje Synka a kajakáře Josefa Dostála či nadějného motocyklového závodníka Filipa Salače, je partnerem brněnské házené v rámci podpory klubu SKKP Handball Brno, z.s., apod.

Dále je KŠD LEGAL např. partnerem Nadačního fondu Zlatý oříšek, který se již od roku 1998 zaměřuje na vyhledávání a podporu mimořádně nadaných a cílevědomých dětí a dětských kolektivů České republiky ve věku 6 až 14 let.