KŠD LEGAL po boku Filipa Salače při dalším kroku v jeho kariéře!

28.8.2018

Nadějný motocyklový jezdec Filip Salač patří do rodiny sportovců skupiny „KŠD“. Jednou z forem podpory je i právní servis KŠD LEGAL, který Filipa doprovází a jistí při všech důležitých krocích v jeho kariéře. Tentokrát KŠD LEGAL prostřednictvím Of Counsela kanceláře JUDr. Jana Šťovíčka, Ph.D., a členů sportovněprávního týmu právně zajišťovala Filipovo nové působiště pro sezonu 2020. Angažmá to je přitom unikátní - jedná se o první takovýto kontrakt českého jezdce v historii závodů Moto3.

Nadaný český závodník Filip Salač (17) se v roce 2020 zúčastní silničního mistrovství světa za italskou stáj VNE Snipers. Ve svém novém týmu VNE Snipers střídá dosavadního jezdce Romana Fenatiho. Filip doposud závodil v barvách německého týmu Redox PrüstelGP na stroji KTM, nyní přesedlá na motocykl značky Honda. Cílem Filipa bude umístit se v první desítce v celkové klasifikaci Moto3. Dosavadním největším úspěchem Filipa je 13. místo ve Velké ceně Německa.

S vedením týmu VNE Snipers podepsal Filip, který je označován za jednu z nadějí a budoucích hvězd českého motocyklového sportu, smlouvu na rok s opcí na další sezonu.

Zastupování předních českých sportovců při uzavírání smluv v národním i mezinárodním prostředí, ať již s kluby, týmy, národními federacemi anebo sponzory patří mezi domény sportovněprávního týmu KŠD LEGAL, která v tomto směru disponuje celou řadou praktických zkušeností a patří mezi vyhledávané právní kanceláře v této oblasti již i v evropském kontextu. Správné nastavení spolupráce, které sportovcům umožní další růst, je stále důležitějším prvkem pro další rozvoj a úspěšné pokračování jejich kariéry.

Všichni členové KŠD GROUP přejí Filipovi mnoho závodnického štěstí a úspěchů.